Witam!
Borykam się od pewnego czasu z problemem mojego denona, a mianowicie, przy podłączeniu głosników pod "A" w lewym głosniku przy większej głosnosci słychać mniejsze lub większe szmery, charczenie, ale...po poruszeniu potencjometru "input select" dźwięk się poprawia (lecz też słychać drobne szmery). Podłączając glosniki pod "B" problem jest podobny z tym, że nie ma już kompletnie dźwięku w lewym głosniku, poza trzeszczenie przy zwiększaniu głosnosci. Najciekawsze jest to, że gdy przełączyłem wzmacniacz na klase A to oba głosniki zaczęły chodzić bardzo dobrze. I tu jest moje skromne pytanie, co może być problemem?
Pozdrawiam!
Borykam się od pewnego czasu z problemem mojego denona, a mianowicie, przy podłączeniu głosników pod "A" w lewym głosniku przy większej głosnosci słychać mniejsze lub większe szmery, charczenie, ale...po poruszeniu potencjometru "input select" dźwięk się poprawia (lecz też słychać drobne szmery). Podłączając glosniki pod "B" problem jest podobny z tym, że nie ma już kompletnie dźwięku w lewym głosniku, poza trzeszczenie przy zwiększaniu głosnosci. Najciekawsze jest to, że gdy przełączyłem wzmacniacz na klase A to oba głosniki zaczęły chodzić bardzo dobrze. I tu jest moje skromne pytanie, co może być problemem?
Pozdrawiam!