Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Czy opłaca się robić router z telefonu i zrezygnować z domowego internetu?

01 Feb 2017 16:28 3834 6
 • Level 8  
  Witam!
  Pytanie moje brzmi prosto. Czy opłaca się rezygnować z internetu domowego (50GB) i robić router z telefonu gdzie jest internet nielimitowany? Czy będzie to miało bardzo duży wpływ podczas ściągania plików czy oglądania filmów przez internet na laptopie?
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Computers FAQ editor
  Telefon szybko się będzie wyładowywał i nagrzewał przy pracy jako router wi-fi. Nie wiemy jaki obecnie masz internet, czym podłączony, jaki telefon, więc ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie. Ogólnie główne przeznaczenie telefonu jest trochę inne.....
 • Level 43  
  joga91 wrote:
  Czy opłaca się rezygnować z internetu domowego (50GB) i robić router z telefonu gdzie jest internet nielimitowany?

  Do okazjonalengo użytkowania telefonu jako router OK
  Ale do stałego nie, do tego trzeba router LTE, opcji multum.
  zacznij od tej lektury
 • Network and Internet specialist
  A co to za oferty internetowe? 50GB GB domowy od którego operatora, tak samo co to za nielimitowany w telefonie? Wiesz na jakiej zasadzie działa ten drugi?
 • Level 8  
  Obecnie posiadam w domu internet LTE pakiet 50GB z sieci Plus. Telefon jaki posiadam to iPhone 5 w sieci Play. Za kilka miesięcy w Play'u kończy mi się umowa i na przedłużenie chciałem wziąć pakiet z nielimitowanym internetem. I właśnie tak się zastanawiam czy może by nie zlikwidować domowego internetu. Nie znam się za bardzo na takich sprawach. Fakt, telefon, który posiadam bardzo szybko się nagrzewa jak dłużej się go używa nie tylko do celów jako router... Tyle co robię na laptopie z pomocą internetu to oglądanie filmów (to najwięcej) i od czasu do czasu ściągnięcie różnych plików no i standardowo przeglądanie stron www.
 • Network and Internet specialist
  W Plusie na 3G jest limit 50GB, na LTE powinieneś miec nawet do 150Mb/s bez lejka. Jaki masz sprzęt, prędkości, korzystasz z 3 G czy LTE , jesli LTE to z LTE800Sferii czy LTE1800Aero2, jaka opinia o tym necie? w Play w ofertach głosowych pakiet no-limit do 10GB na maksa a potem lejek 1Mb/s Jaka to lokalizacja, jaki zasięg w Play, jakie prędkości?
 • Level 8  
  CZyli się nie opłaca...