wojtekcichy napisał: Niebieski kabel +12 po stacyjce idzie do licznika na lampkę, tam jest rezystor. dalej niebieskim kablem biegnie do alternatora. Wiem to z autopsji i wystarczy rzucić okiem na schemat żeby również się tego dowiedzieć. Alternator nie jest sterowany komputerem.
Ale skoro wiesz lepiej jak jest sterowany to nas oświeć??
Poza tym wyciąłeś z mojej wypowiedzi zdanie które nie dotyczyło konkretnie tego audi.
Skoro masz schemat to czemu go nie pokażesz?
Przewód idzie ze stacyjki do licznika i do alternatora.
Zasilanie ze stacyjki jest podawane tylko w momencie kręcenia rozrusznikiem.
Skoro masz inny schemat to pokaż go, chyba że masz ten sam a ja nie potrafię czytać schematów.
W tym liczniku nie ma żadnej żarówki ani rezystora do wzbudzenia alternatora.
Ja pisałem o tym aucie bo inne auta mnie w tym temacie nie obchodzą.
Ty cytujesz mnie i piszesz o czymś innym?
Masz później pretensje że Cię poprawiam?
Czy ja napisałem coś o tym że to komputer tutaj steruje alternatorem?