Witam , jak rozumiem , to jest ładowarka.
Sprawa prosta ,w szereg stosujemy żarówkę , jaką to zależy od prądu ładowania , nie będę się zagłębiał , ale możesz dobrać (częściwo , prawo ohma , ale akku przy ładowaniu jest nieliniowy), dodatkowa korzyść jest taka że żarówka to dość liniowe źródło prądowe (nie pozwoli na niekontrolowany wzrost prądu)Proponuję żarówki na napięcie trafka ładowarki , łączone w zależności szeregowo , równoległe , lub kombinacja.
Dobierz tak , aby diody za mocno się nie grzały
Pozdrowienia.