logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] MAN LionsCoach R07 - Problem z alternatorem, błąd ZBR 3300-03, ładowanie, obroty

arkadia2332 05 Kwi 2023 16:55 909 18
REKLAMA
  • #1 20526441
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Witam
    Autobus Man LionsCoach r7

    Mam problem z alternatorem.--Błąd ZBR 3300-03
    Auto posiada 2 alternatory, mały i duży.
    Instalacja sprawdzona, nowy mały alternator. Ładowanie jest a błąd się wyświetla na wolnych obrotach, gdy obroty są 1700 i więcej błąd gaśnie, obroty spadną znowu się zapala.
    Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów.

    Dziękuję
  • REKLAMA
  • #3 20526552
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Około 28 V sprawdzane na akumulatorach.
  • #4 20526554
    trumnica
    Poziom 20  
    Posty: 375
    Pomógł: 35
    Ocena: 117
    Czy jesteś pewien że oba alternatory ładują?
  • REKLAMA
  • #5 20526558
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Właśnie się nad tym zastanawiałem, mały jest nówka bosch ale pomyślałem ze może duży ma jakieś problemy. Jutro sprawdzę ładowanie pojedynczo. Powinno być 28 V na każdym?
  • #6 20526561
    trumnica
    Poziom 20  
    Posty: 375
    Pomógł: 35
    Ocena: 117
    Najlepiej miernik cęgowy i pomiar prądu ładowania , najprościej czy oba są "ciepłe". , można odpinać i sprawdzać pojedynczo.
  • REKLAMA
  • #7 20526568
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Jutro posprawdzam i odpowiem co i jak.
  • REKLAMA
  • #9 20527091
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Nie, na czy m to polega? Czy trzeba do serwisu?

    Moderowany przez ArturAVS:

    Kolejny niedbały wpis bez poszanowania zasad języka polskiego pójdzie do kosza!
    3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.

  • Pomocny post
    #10 20527164
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  
    Posty: 27484
    Pomógł: 1404
    Ocena: 6404
    Nie odpinaj przewodow pradowych od instalacjii.
  • #11 20527386
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    28.7 V na jednym i drugim.

    Dodano po 1 [minuty]:

    28.7 jeden i drugi
  • Pomocny post
    #12 20527773
    trumnica
    Poziom 20  
    Posty: 375
    Pomógł: 35
    Ocena: 117
    Jak to sprawdzałeś ?
  • #13 20527798
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Miernikiem.

    Dodano po 3 [minuty]:

    Miernikiem. Ale nie odłączałem.. były oba podłączone.
    Moze trzeba odłączyć jeden i sprawdzić drugi?
  • Pomocny post
    #14 20527801
    trumnica
    Poziom 20  
    Posty: 375
    Pomógł: 35
    Ocena: 117
    To wiem , ale jak sprawdzałeś na jednym to w drugim wtyczka była wpięta ?
  • #15 20527807
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Nie nie była wypięta.
  • Pomocny post
    #16 20527820
    trumnica
    Poziom 20  
    Posty: 375
    Pomógł: 35
    Ocena: 117
    To ten pomiar Ci nic nie dał. Odpal autobus , włącz nawiewy i światła i sprawdź po kilku minutach czy oba alternatory są ciepłe.
    Jeżeli jeden z nich będzie wyraźnie zimniejszy to prawdopodobnie nie ładuje.
  • #17 20527823
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Ok.SPRAWDZE
  • Pomocny post
    #18 20528398
    TruckElectronica

    Poziom 24  
    Posty: 495
    Pomógł: 73
    Ocena: 275
    trumnica napisał:
    Jeżeli jeden z nich będzie wyraźnie zimniejszy to prawdopodobnie nie ładuje.
    Taaa a na stole jak się okaże sprawny to co wtedy ? W autobusie trzeba wykonać kalibrację ładowania alternatorów u cb są dwa w innych mogą być i trzy od tego trzeba zacząć, sam nie skalibrujesz bo raz nie masz czym dwa to odpowiednia procedura do wykonania.
    Konto firmowe:
    Truck Bus Electronica
    Opolska, Kraków, 30-000 | Strona WWW: https://www.truckbuselectronica.pl
  • #19 20549540
    arkadia2332
    Poziom 3  
    Posty: 33
    Ocena: 2
    Witam Panowie problem rozwiązany.Auto ma dwa alternatory maly i duzy.Problem był w regulatorch (choć były nowe)
    W małym było mniejsze napięcie np.pomiary pokazywały.maly 28.5v duzy 28.7vol.Niestety elektryk zmień regulator w dużym na 28.2V.
    Błędy zniknęły ładowanie jest. W normie..
    Dwa dni auto jezdzi nie blad nie wyskakuje..Dziekuje za wszelkie informacje. POZDRAWIAM

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z alternatorem w autobusie MAN LionsCoach R07, gdzie występował błąd ZBR 3300-03. Po sprawdzeniu instalacji i wymianie małego alternatora, błąd pojawiał się na wolnych obrotach, a znikał przy wyższych obrotach. Użytkownik potwierdził, że oba alternatory ładowały napięciem około 28 V. Po dalszych analizach okazało się, że problem leżał w regulatorach napięcia, które mimo że były nowe, nie działały prawidłowo. Po wymianie regulatora w dużym alternatorze na 28.2 V, błędy zniknęły, a ładowanie wróciło do normy.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA