Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamRAF96 napisał:@CosteC Zastosowałem obudowy rezystorów, ponieważ zależy mi aby całość zmieściła się do wąskiej obudowy. Tam będą standardowe tantalowe. Po za tym zgadzają się ściezki ze schematem?
CosteC napisał:Nie ułatwiłeś nikomu pracy wyświetlając wartości elementów zamiast desygnatorów (R1, R2...) To bardzo utrudnia sprawdzanie zgodności. Zgaduję, że przenosiłeś schemat papierowy na PCB zamiast schemat papierowy na elektroniczny i potem na PCB?