TV jak w tytule. Obraz mocno powiększony (rozciągnięty) w pionie.
Podobny temat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3912417.html
Nie działa nic z podanych rozwiązań. Co mogę jeszcze zrobić?
Z góry dziękuję za sugestie.
Podobny temat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3912417.html
Nie działa nic z podanych rozwiązań. Co mogę jeszcze zrobić?
Z góry dziękuję za sugestie.