Witam serdecznie,
Pomimo wszelkich prób i szukania rozwiązania również na forum (np. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3247999.html#15928350) nie udaje mi się podpiąć elektrozaczep do furtki, tak aby można było otwierać ją z pilota. Zamontowany napęd to BFT Deimos Ultra A600, elektrozaczep 12V (docelowo będzie z pamięcią) podłączony przez zasilacz i zaciski 27/27 - wyjście AUX 3=7 (skonfigurowane wg instrukcji - Logika Aux= 7 - Wyjście zamka ELEKTRYCZNEGO Z WYZWALANYM RYGLEM. Styk pozostaje zamknięty przez 2 sekundy podczas każdego otwarcia). Pilot przypisany do kanału 2, ale naciśnięcie 2 przycisku pilota ciągle otwiera bramę (funkcja Ped).
Czy aby otwierać furtkę-elektrozaczep z przycisku pilota należy gdzieś skonfigurować-przypisać pilot kanału 2 do otwierania furtki??
w instrukcji jest:
Dodaj Przycisk 2ch: Przyporządkowuje wybrany przycisk do sterowania 2. kanałem radiowym. Jeżeli żadne wyjście nie jest skonfigurowane jako Wyjście 2. kanału radiowego, 2.
kanał radiowy steruje otwarciem przejścia dla pieszych.
Tylko gdzie przypisać wyjście 2 kanału radiowego otwarciem furtki-rygiel (choć to chyba jest AUX3).
Za mną ponad tydzień prób i szukania i nie mam już pomysłu na to, dlatego proszę o pomoc - gdzie popełniłem błąd :(
Pomimo wszelkich prób i szukania rozwiązania również na forum (np. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3247999.html#15928350) nie udaje mi się podpiąć elektrozaczep do furtki, tak aby można było otwierać ją z pilota. Zamontowany napęd to BFT Deimos Ultra A600, elektrozaczep 12V (docelowo będzie z pamięcią) podłączony przez zasilacz i zaciski 27/27 - wyjście AUX 3=7 (skonfigurowane wg instrukcji - Logika Aux= 7 - Wyjście zamka ELEKTRYCZNEGO Z WYZWALANYM RYGLEM. Styk pozostaje zamknięty przez 2 sekundy podczas każdego otwarcia). Pilot przypisany do kanału 2, ale naciśnięcie 2 przycisku pilota ciągle otwiera bramę (funkcja Ped).
Czy aby otwierać furtkę-elektrozaczep z przycisku pilota należy gdzieś skonfigurować-przypisać pilot kanału 2 do otwierania furtki??
w instrukcji jest:
Dodaj Przycisk 2ch: Przyporządkowuje wybrany przycisk do sterowania 2. kanałem radiowym. Jeżeli żadne wyjście nie jest skonfigurowane jako Wyjście 2. kanału radiowego, 2.
kanał radiowy steruje otwarciem przejścia dla pieszych.
Tylko gdzie przypisać wyjście 2 kanału radiowego otwarciem furtki-rygiel (choć to chyba jest AUX3).
Za mną ponad tydzień prób i szukania i nie mam już pomysłu na to, dlatego proszę o pomoc - gdzie popełniłem błąd :(