Potrzebuję jakiegoś rozwiązania, aby złapać gnoja, który przebija opony i rysuje samochody na osiedlu.
Nie mam widoku na samochód, tani telefon za szybą nie nagra za dużo w nocy (na parkingu jest dosłownie 0 oświetlenia).
Rzeczy typu bardzo czułe prealarmy raczej odpadają, bo pomiędzy samochodami chodzi sporo osób, albo z psem, albo przechodzą z i do samochodów.
Zwykła kamera przemysłowa odpada, bo nie mam ani gdzie jej zamontować, ani żadnego stałego źródła zasilania innego niż baterie/akumulator w aucie.
*może być coś w wifi na kartę sim.
Fajnie, jeżeli cena byłaby nie za duża.
Nie mam widoku na samochód, tani telefon za szybą nie nagra za dużo w nocy (na parkingu jest dosłownie 0 oświetlenia).
Rzeczy typu bardzo czułe prealarmy raczej odpadają, bo pomiędzy samochodami chodzi sporo osób, albo z psem, albo przechodzą z i do samochodów.
Zwykła kamera przemysłowa odpada, bo nie mam ani gdzie jej zamontować, ani żadnego stałego źródła zasilania innego niż baterie/akumulator w aucie.
*może być coś w wifi na kartę sim.
Fajnie, jeżeli cena byłaby nie za duża.