Takie pytanie:
Mam ogrzewanie w konfiguracji: grzejniki z głowicami termostatycznymi (najprostsze standardowe), sterowanie pieca sterownikiem "stykowym" Euroster2000. Sterownik powieszony w najzimniejszym pokoju (tu grzejniki mają głowice ustawione na MAX żeby to Euroster wyłączał ogrzewanie. Pozostałe termostaty poustawiane na '3'.
Chcę to zmodernizować wg następującej idei:
- zastosować sterownik w rodzaju TECH WIFI 8S
- wymienić głowice na zdalnie sterowane przez ten sterownik.
- W pokojach zamontować bezprzewodowe czujniki temperatury skomunikowane ze sterownikiem.
Mam wstępnie skonfigurowany sprzęt , ale zastanawiam się czy może jest coś tańszego na rynku niż ten TECH (sterownik + 5 czujników + 10 głowic ok 4500 zł).
Jest jakaś analogiczna tansza alternatywa dla takiej konfiguracj?
Mam ogrzewanie w konfiguracji: grzejniki z głowicami termostatycznymi (najprostsze standardowe), sterowanie pieca sterownikiem "stykowym" Euroster2000. Sterownik powieszony w najzimniejszym pokoju (tu grzejniki mają głowice ustawione na MAX żeby to Euroster wyłączał ogrzewanie. Pozostałe termostaty poustawiane na '3'.
Chcę to zmodernizować wg następującej idei:
- zastosować sterownik w rodzaju TECH WIFI 8S
- wymienić głowice na zdalnie sterowane przez ten sterownik.
- W pokojach zamontować bezprzewodowe czujniki temperatury skomunikowane ze sterownikiem.
Mam wstępnie skonfigurowany sprzęt , ale zastanawiam się czy może jest coś tańszego na rynku niż ten TECH (sterownik + 5 czujników + 10 głowic ok 4500 zł).
Jest jakaś analogiczna tansza alternatywa dla takiej konfiguracj?