Witajcie
Piszę ten post, ponieważ posiadam zwarcie w kablu antenowym. Gdy dotykam masy oraz gorącej żyły, multimetr pokazuje różną wartość oraz piszczy. Jak to można naprawić? Jestem nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Dodam, że kabel jest miesiąc/dwa.
AI: Jaki rodzaj kabla antenowego i anteny używasz? Czy jest to kabel koncentryczny, czy inny typ?
SATEC RG-58
AI: W jakim środowisku używasz tego kabla? Czy jest podłączony do konkretnego urządzenia, wewnątrz czy na zewnątrz?
Jest podłączony z zewnątrz do anteny Diamond x300 i wchodzi do wnętrza do radia.
Edit:
Dotykam masy oraz drucika. Zdjęcia daję poniżej.
Piszę ten post, ponieważ posiadam zwarcie w kablu antenowym. Gdy dotykam masy oraz gorącej żyły, multimetr pokazuje różną wartość oraz piszczy. Jak to można naprawić? Jestem nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Dodam, że kabel jest miesiąc/dwa.
AI: Jaki rodzaj kabla antenowego i anteny używasz? Czy jest to kabel koncentryczny, czy inny typ?
SATEC RG-58
AI: W jakim środowisku używasz tego kabla? Czy jest podłączony do konkretnego urządzenia, wewnątrz czy na zewnątrz?
Jest podłączony z zewnątrz do anteny Diamond x300 i wchodzi do wnętrza do radia.
Edit:
Dotykam masy oraz drucika. Zdjęcia daję poniżej.