Żeby nie zostawiać tematu bez chociażby częściowego rozwiazania to zrobiłem testy w trakcie wygrzewania podłogi (a raczej podgrzewania 😅)
Włączyłem jedynie pompę w kotle na 3 bieg a rozdzielacze narazie zostawiłem w spokoju i przepływ na każdej pętli od 1.3l do 1.5l (w większości 1.5l) przy otwartych wszystkich 10 pętlach.
Ciekawe jak mocno tłumi przepływ pompa na rozdzielaczach-myślę,że po ich usunięciu będzie nieco lepiej.
Włączyłem jedynie pompę w kotle na 3 bieg a rozdzielacze narazie zostawiłem w spokoju i przepływ na każdej pętli od 1.3l do 1.5l (w większości 1.5l) przy otwartych wszystkich 10 pętlach.
Ciekawe jak mocno tłumi przepływ pompa na rozdzielaczach-myślę,że po ich usunięciu będzie nieco lepiej.