Cześć
Czy jest szansa w odkurzaczu Electrolux ZUS3365 wymienić w warunkach domowych łożysko to od strony turbiny? Odkurzacz rozebrałem, silnik wyjęty. Zdjąłem osłonę od strony turbiny. Z tym że nie bardzo jestem w stanie odkręcić śrubę na wirniku. W ręku raczej nie utrzymam samego wirnika, a nie widzę sposobu aby oś jakoś zablokować. Łożysko kompletnie się rozpadło a jak patrzę na komutator to nie wiem czy on przypadkiem też nie ma już dość i całość raczej nadaje się na jakiś elektrozłom bo wymieniać silnik za ponad 300 raczej jest bez sensu
Czy jest szansa w odkurzaczu Electrolux ZUS3365 wymienić w warunkach domowych łożysko to od strony turbiny? Odkurzacz rozebrałem, silnik wyjęty. Zdjąłem osłonę od strony turbiny. Z tym że nie bardzo jestem w stanie odkręcić śrubę na wirniku. W ręku raczej nie utrzymam samego wirnika, a nie widzę sposobu aby oś jakoś zablokować. Łożysko kompletnie się rozpadło a jak patrzę na komutator to nie wiem czy on przypadkiem też nie ma już dość i całość raczej nadaje się na jakiś elektrozłom bo wymieniać silnik za ponad 300 raczej jest bez sensu