sq3evp napisał:Jeszcze można doładowywać - podłaczyć układ mierzący napięci, jak spadnie do 12,3V doładować napięciem 13,8V. Prąd bedzie mały za chwiłe, doładuje się i wyłączyć. Są takie proste układy.
Już gdzieś Tu pisałem. Ale jeszcze raz: mało jeżdżę, po powrocie odłączam akumulator, przed jazdą podłączam prostownik, który ładuje prądem 0,6A albo 1,2A do 14V4 i się wyłącza, potem ponownie włącza przy 13V i tak w kółko. A (tak nawiasem) taksówkarz z bloku na Parkowej 15 zawsze po powrocie z pracy
zabierał aku do domu. Potem ZAWSZE ruszył nawet przy -20 st.