Witam!
Mam problem: posiadam świetlówkę 11W przy której "popsuł mi się dławik" (powstało zwarcie i popękały zwoje) ale to historia. Dławik wyrzuciłem, zakupiłem nowy który generuje natężenie potrzebne świetlówce (0.165A) Świetlówka jest modelem 11W. nie wiem dlaczego ale... świetłowka nie chce "odpalić" pomimo że dorzuciłem do niej jeszcze starter (którego w pierwotnym układzie nie było)... Świetlówka migoce ale nie może dostać takiego "kopa" żeby się zapalić. Świetlówka jest w porządku (sprawdzałem miernikiem).
Co robić? (załączam zdjęcia)
Pozdrawiam!
Mam problem: posiadam świetlówkę 11W przy której "popsuł mi się dławik" (powstało zwarcie i popękały zwoje) ale to historia. Dławik wyrzuciłem, zakupiłem nowy który generuje natężenie potrzebne świetlówce (0.165A) Świetlówka jest modelem 11W. nie wiem dlaczego ale... świetłowka nie chce "odpalić" pomimo że dorzuciłem do niej jeszcze starter (którego w pierwotnym układzie nie było)... Świetlówka migoce ale nie może dostać takiego "kopa" żeby się zapalić. Świetlówka jest w porządku (sprawdzałem miernikiem).
Co robić? (załączam zdjęcia)
Pozdrawiam!