Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór dobrej pralki do 2000zł. Potrzebna fachowa rada.

09 Apr 2012 19:53 2819 6
  • Level 2  
    Witam,

Chciałabym pralkę do 2000 zł. Zależy mi na
    - w miarę płynnej regulacji temperatury i wirowania.
    - sygnał dźwiękowy po zakończeniu prania
    - żeby była cicha.
    - program namaczanie
    - dodatkowe plukanie ( w miarę możliwości do jak największej liczby programów)
    - solidne plastiki

Miałam pralkę indesit, ale pękł plastik przy drzwiach i była strasznie głośna. Miałam też lodówkę indesit i też popękały niemal wszystkie możliwe części plastikowe, więc firma indesit odpada.

Myślałam o Samsung WF0702WKN lub
    electrolux EWS126510W

Może jeszcze Lg?

Bardzo proszę o pomoc.
  • Level 31  
    Witam

Ze swojej strony polecam Electrolux-a. Mam i jestem zadowolony. 5 lat żadnych problemów.

LG - jeśli chodzi o jakość wykonania elektroniki, staranność, luty itd. moim zdaniem katastrofa.

Samsung - lepiej niż LG, ale i tak potrafi np. odmówić otwarcia drzwiczek pralki.
    Dla mnie wciąż nie wystarczająca jakość wykonania. Niby wszystko wygląda dobrze z zewnątrz, ale detale są nie dopracowane i za dużo elektroniki. Też nie polecam.
  • Level 2  
    A czy jest jeszcze jakaś pralka z tymi funkcjami co napisałam wyżej - poza electroluxem, albo jakiś inny godny polecenia model electrolux-a
  • Level 20  
    Kup Electrolux z serii EWFxxxxx,bo EWS to slim, czyli pralka mniejsza na głębokość.Nie sugeruj się ilością kg. tylko rozmiarem .bo 5kg to 5 poszew a do slima nie wejdzie.Wszystkie firmy zawyżają ilość wsadu.
  • Level 20  
    Popatrz jeszcze na PFD-1237, moim zdaniej całkiem dobra.
  • Level 10  
    Z tego co sam widzę szukając pralki wiele zalezy od tego gdzie jest montowana i ogólnie od tego do czego komu pralka jest potrzebna, więc może warto najpierw to ustalić przed poradą :)
  • Level 37  
    Witam.
    Wejdź na stronę Link i wybierz według uznania.
    Ze swojej strony polecam WAS 24463 PL. Mieści się w Twoich widełkach cenowych i naprawdę dobrze pierze.
    Pozdrawiam.