Witam !
Otóż mój znajomy powierzył mi swój nie używany smartphone jakim jest Samsung S2 zauważyłem , że telefon bardzo długo się ładuje i bateria praktycznie nie trzyma parametrów (pozostawiony na 9h telefon w stanie nie używania z oszczędnością baterii gubi 40%) W ładowarce samochodowej gdzie mam "supercharga" 2.1 A podczas używania aplikacji i internetu (aplikacja taxi) zamiast ładować telefon to go "podtrzymuje" na jednym stałym procencie i po 20-30 min może łaskawie wskoczy o 1% wyżej
Ściągnąłem apkę amperemeter i obecnie przy 80% baterii pobiera 389 mA , podczas , gdy mój uszkodzony Sony Xperia L przy 88% z tej samej ładowarki sieciowej pobiera 1049 mA (ładowarka dedykowana do Xperi Output 850mA)
Czy Samsung jest do uratowania odnośnie poprawności ładowania ? I czy można to naprawić samemu ?
Z góry dziękuje za pomoc !
Otóż mój znajomy powierzył mi swój nie używany smartphone jakim jest Samsung S2 zauważyłem , że telefon bardzo długo się ładuje i bateria praktycznie nie trzyma parametrów (pozostawiony na 9h telefon w stanie nie używania z oszczędnością baterii gubi 40%) W ładowarce samochodowej gdzie mam "supercharga" 2.1 A podczas używania aplikacji i internetu (aplikacja taxi) zamiast ładować telefon to go "podtrzymuje" na jednym stałym procencie i po 20-30 min może łaskawie wskoczy o 1% wyżej
Ściągnąłem apkę amperemeter i obecnie przy 80% baterii pobiera 389 mA , podczas , gdy mój uszkodzony Sony Xperia L przy 88% z tej samej ładowarki sieciowej pobiera 1049 mA (ładowarka dedykowana do Xperi Output 850mA)
Czy Samsung jest do uratowania odnośnie poprawności ładowania ? I czy można to naprawić samemu ?
Z góry dziękuje za pomoc !