Witam,
mam pytanie o to gdzie trzymacie swoje projekty? Już uszczegóławiam. Chciałbym sobie zrobić porządki w moich projektach i wpadłem na pomysł wrzucenia tego gdzieś w chmurę. Pracuję tak naprawdę na trzech komputerach i już powoli nie wiem gdzie co mam. Gdyby to były projekty czysto programistyczne to nie byłoby problemu - wrzuciłbym to na repozytorium na Githubie. Jednak oprócz tego mam dużo schematów i płytek w Eagle, trochę rysunków technicznych itp. Gdzie wy trzymacie i archiwizujecie swoje projekty, tak aby mieć idealny porządek? Najlepiej żeby nie było to żadne repozytorium publiczne.
mam pytanie o to gdzie trzymacie swoje projekty? Już uszczegóławiam. Chciałbym sobie zrobić porządki w moich projektach i wpadłem na pomysł wrzucenia tego gdzieś w chmurę. Pracuję tak naprawdę na trzech komputerach i już powoli nie wiem gdzie co mam. Gdyby to były projekty czysto programistyczne to nie byłoby problemu - wrzuciłbym to na repozytorium na Githubie. Jednak oprócz tego mam dużo schematów i płytek w Eagle, trochę rysunków technicznych itp. Gdzie wy trzymacie i archiwizujecie swoje projekty, tak aby mieć idealny porządek? Najlepiej żeby nie było to żadne repozytorium publiczne.

