Witam, chciałbym za pomocą sterownika Siemens Logo i czujnika https://www.elcluwo.pl/product,44,10,czujnik-poziomu-materialow-sypkich-psp-04-do-silosow dokonywać pomiarów poziomu paszy w silosie. I teraz pojawia się pytanie czy jest to w ogóle wykonalne, jak i czy za pomocą Logo Web Editor będę mógł to zwizualizować ? Wysokość silosu około 10m /średnica 4m.