Witam potrzebuje podłączyć na jednej lini telefonicznej udostępnionej z fanboxa 3 orange dwa telefony stacjonarne równolegle by można było prowadzić rozmowe naraz, a telefony nie kolidowały między sobą.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambolek11 napisał:Może sprecyzuje że telefony znajdują się w oddzielnych pokojach i jak ktoś dzwoni na tę linie to żeby można było odebrać równocześnie obydwa i prowadzić rozmowę z dzwoniącym. Miałem tak zrobione jak była linia telekomunikacji i chodziło to dobrze ,a teraz jest tak odbieram rozmowę na jednym i druga osoba podniesie słuchawkę na drugim to zaczynają się zakłócenia w rozmowie.
bolek11 napisał:centrala odpada cena zaporowa