Cześć,
rzućcie okiem na ten schemat, znajduje się tam kondensator, który nie jest elektrolitem i ma pojemność 1000uF - chyba nie ma takich pojemności dla ceramicznych, mkse i foliowych? Ew czy można zastosować tam elektrolit (+ do układu)?
Mam coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Jak mogę zrobić z tego zasilacz? Rozumiem, że trzeba odlutować to 'coś' kondensatoropodobne i dac mostek greatza i kondensator wygładzający. Jaki prad ma miec mostek? Jaka pojemnosc, napiecie kondensator?
Aha, jak wykonujecie obudowy na wzmacniacze? Szczególnie chodzi mi o przód.
rzućcie okiem na ten schemat, znajduje się tam kondensator, który nie jest elektrolitem i ma pojemność 1000uF - chyba nie ma takich pojemności dla ceramicznych, mkse i foliowych? Ew czy można zastosować tam elektrolit (+ do układu)?
Mam coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Jak mogę zrobić z tego zasilacz? Rozumiem, że trzeba odlutować to 'coś' kondensatoropodobne i dac mostek greatza i kondensator wygładzający. Jaki prad ma miec mostek? Jaka pojemnosc, napiecie kondensator?
Aha, jak wykonujecie obudowy na wzmacniacze? Szczególnie chodzi mi o przód.