Pytanie do starych wyjadaczy:
Potrzebuję umieścić w drzwiach wejściowych licznik, który pozwoli na zliczanie wchodzących osób. Nie musi to byś dokładne wskazanie, ale orientacyjne ustalenie ile osób weszło na obiekt. Myślę tutaj o czymś w rodzaju licznika zdarzeń z wyświetlaczem + fotokomórka. Chciałbym zakupić budżetowe, gotowe urządzenia (ale nie w cenie proponowanej w necie ok. 1000zł). Zaproponujcie coś prostego i taniego.
Potrzebuję umieścić w drzwiach wejściowych licznik, który pozwoli na zliczanie wchodzących osób. Nie musi to byś dokładne wskazanie, ale orientacyjne ustalenie ile osób weszło na obiekt. Myślę tutaj o czymś w rodzaju licznika zdarzeń z wyświetlaczem + fotokomórka. Chciałbym zakupić budżetowe, gotowe urządzenia (ale nie w cenie proponowanej w necie ok. 1000zł). Zaproponujcie coś prostego i taniego.