mam ten programator od dłuższego czasu i przeważnie nie było problemu.
Teraz go potrzebuje i okazuje się, że na dysku nie ma programu do obsługi.
Próbuję zainstalować i
Klikam na akcje i daje zezwól
I dalej kicha
Ostatnio jak go używałem był komunikat , że jest nowy soft. Po kliknięciu linka nie byłem w stanie go pobrać. Inna sprawa, że strona po chińsku i translator niewiele pomógł.
Ale kiedyś tez już miałem problem z pobraniem i chyba nawet tu na elektrodzie dostałem innego linka. Wtedy się udało. Teraz szukam i ten sam problem.
Prośba o link lu lepiej cały najnowszy soft do obsługi w załączniku.
No i co z tym trojanem bo w najnowszym pewnie tez bedzie.
Żółtki musieli w nim szpiega umieścić...
Teraz go potrzebuje i okazuje się, że na dysku nie ma programu do obsługi.
Próbuję zainstalować i
Klikam na akcje i daje zezwól
I dalej kicha
Ostatnio jak go używałem był komunikat , że jest nowy soft. Po kliknięciu linka nie byłem w stanie go pobrać. Inna sprawa, że strona po chińsku i translator niewiele pomógł.
Ale kiedyś tez już miałem problem z pobraniem i chyba nawet tu na elektrodzie dostałem innego linka. Wtedy się udało. Teraz szukam i ten sam problem.
Prośba o link lu lepiej cały najnowszy soft do obsługi w załączniku.
No i co z tym trojanem bo w najnowszym pewnie tez bedzie.
Żółtki musieli w nim szpiega umieścić...