Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamRezystor240 napisał:Z programatorem, czujnikami etc. ? Daj spokój, fantasmagoria.Masz resztę pralki? Można to złożyć w całość
Krzys55 napisał:ilniki BLDC mają magnesy, ten o którym mowa nie ma.
AsReeX napisał:Można go nawet uruchomić na stole - autotransformator z napięciem wyjściowym 195V +
Krzysztof Kamienski napisał:5 zacisków, czyli trzy fazy i dwa na czujnik temperatury.
AsReeX napisał:Również pudło -> czujnik prędkości obrotowej.