krzysiek.b napisał:Na szczęście można sobie postawić własny serwer vTuner i problem załatwiony.[/url]
No to jest właśnie clou sprawy. Ci producenci mają swoje procedury:
https://yradio.vtuner.com/setupapp/yamaha/asp/AuthLogin/SignIn.asp
https://marantz.vtuner.com/setupapp/marantz/a...thLogin/DetectDevice.asp?noreg=y&lngy=eng
http://onkyo.vtuner.com/setupapp/onkyo/asp/AuthLogin/SignIn.asp
https://denon.vtuner.com/setupapp/denon/asp/AuthLogin/DetectDevice.asp?noreg=y&lngy=eng
Wszystko na dłoni. Z wykorzystaniem MAC Adress, Acess Code itp. Pioneer na razie milczy. Może piszą nowe firmware do naszych sprzętów z aktualizacją.