Niestety, wszystko to tylko plomby. Nie po to kupowałem Pioneera, nie pingczing.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdarekwroblewski napisał:>>21410999 Z drugiego linku(winamp) radio 357 śmiga u mnie na HM 72.
FireBan napisał:>>21411043
Miałbym wielką prośbę, też mam N50 i tak naprawdę słucham jednej, jedynej stacji: https://www.1.fm/station/chilloutlounge
Nie wiem jak zrobić plik *m3u dla tej stacji (u mnie z takiego linku działa radio, np. z twojego Radio Katowice), czy potrafiłbyś to zrobić?
Szukałem w internecie gotowego pliku i niestety nie znalazłem![]()
Za pomoc z góry dziękuję
tauter napisał:FireBan napisał:>>21411043
Miałbym wielką prośbę, też mam N50 i tak naprawdę słucham jednej, jedynej stacji: https://www.1.fm/station/chilloutlounge
Nie wiem jak zrobić plik *m3u dla tej stacji (u mnie z takiego linku działa radio, np. z twojego Radio Katowice), czy potrafiłbyś to zrobić?
Szukałem w internecie gotowego pliku i niestety nie znalazłem![]()
Za pomoc z góry dziękuję
Próbowałeś sposobu z tego linku?
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2022048.html
FireBan napisał:P.S. Uprzedzając pytanie, skąd wziąć linki do strumienia audio?
Na moim powyższym przykładzie użyłem frazy "1.FM Chillout Lounge m3u" i udało się, ale nie do wszystkich stacji których szukałem znalazłem linki.
Powodzenia
FireBan napisał:>>21411499
Nie rozumiem, co jak zrobiłem?
Dodano po 1 [minuty]:
miklo napisał:>>21411484 no błagam tylko nie A Radio 🤣 czytelniej już będzie !Radio
Poprawione
lukasz22i napisał:amrowek napisał:Wie ktoś jak utworzyć plik pls czy m3u dla Radia 357 tak jak dla PR3 aby działało bo ten co jest to nie idzie na pionku
O tak, też zależy mi na 357
amrowek napisał:lukasz22i napisał:amrowek napisał:Wie ktoś jak utworzyć plik pls czy m3u dla Radia 357 tak jak dla PR3 aby działało bo ten co jest to nie idzie na pionku
O tak, też zależy mi na 357
zamieściłem taki plik do pobrania przejrzyj posty
malydzidzius napisał:Dziwne, bo u mnie z tego samego linku raz działa, raz błąd... wyjmę, włożę pendrive'a. Nie działa, czasami włożę i działa. Dziwne to wszystko.