Witajcie.
Chciałbym zrobić mini kompresor z agregatu z lodówki i butli gazowej turystycznej 7,2 l. Byłby wyposażony w presostat, zawór zwrotny i kran odwadniający. Zobaczyłem pewne ogłoszenie na OLX i chciałbym się na nim wzorować. Chciałbym się dowiedzieć, co o takim projekcie myślicie i może macie jakieś doświadczenia lub przemyślenia, którymi chcielibyście się podzielić?
Link do ogłoszenia:
https://www.olx.pl/d/oferta/mini-kompresor-6-7-l-lodowkowiec-aerograf-CID628-ID1785Mb.html
Chciałbym zrobić mini kompresor z agregatu z lodówki i butli gazowej turystycznej 7,2 l. Byłby wyposażony w presostat, zawór zwrotny i kran odwadniający. Zobaczyłem pewne ogłoszenie na OLX i chciałbym się na nim wzorować. Chciałbym się dowiedzieć, co o takim projekcie myślicie i może macie jakieś doświadczenia lub przemyślenia, którymi chcielibyście się podzielić?
Link do ogłoszenia:
https://www.olx.pl/d/oferta/mini-kompresor-6-7-l-lodowkowiec-aerograf-CID628-ID1785Mb.html