Witam, mam hopla na punkcie monitoringu, lubię mieć wszystko pod kontrolą i stworzyłem w jednej aplikacji podgląd na piec, co jest w standardzie, oraz dodatkowo podgląd temperatury wody na wylocie.
W niedalekiej przyszłości chciałbym dodać temperaturę na powrocie, ale to nie wiem, czy starczy mi na to czasu.
Zapraszam do dyskusji. Zaznaczam, że jestem totalnym laikiem, jeśli chodzi o systemy smarthome, i do wszystkiego powoli dochodzę sam. Natomiast pomysł zrodził się z lenistwa, bo co jakiś czas chodzę do kotłowni sprawdzać, czy piec rośnie w siłę, czy stygnie.
W niedalekiej przyszłości chciałbym dodać temperaturę na powrocie, ale to nie wiem, czy starczy mi na to czasu.
Zapraszam do dyskusji. Zaznaczam, że jestem totalnym laikiem, jeśli chodzi o systemy smarthome, i do wszystkiego powoli dochodzę sam. Natomiast pomysł zrodził się z lenistwa, bo co jakiś czas chodzę do kotłowni sprawdzać, czy piec rośnie w siłę, czy stygnie.