Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamLEDówki napisał:Jeżeli obciążenie ma być zasilane prądem przemiennym, to trzeba dołożyć prostownik i na wyjściach +- podłączyć tyrystor.
Plumpi napisał:Jaki jest cel dublowania tego układu?
Krzysztof Kamienski napisał:Może jako cześć do satelity ?
jarek_lnx napisał:Układ dwóch odwrotnie-równoległych tyrystorów ma sens przy obciążeniach indukcyjnych, ale nie widzę powodu żeby sterować je dwoma optotriakami.
astony napisał:Gdzie teraz jest AI???
Leży pijany????
Plumpi napisał:Brać, kupować, grosza nie żałować, zamiast wiercić i lutować