Witam wszystkich.
Dziś moje wątpliwości i pytania dotyczą OffGrid-u.
Otóż chcę zbudować na Victronie układ akumulator - inverter - panel(e).
Zakładam: 3 kW jako ogólną moc całości, napięcie rzędu 24 V. Mam dwa panele 575 W, 43.7 V, 13 A każdy.
Pytania:
- Jaki inverter możecie zasugerować?
- Jakie i ile baterii powinienem zestawić?
Dziś moje wątpliwości i pytania dotyczą OffGrid-u.
Otóż chcę zbudować na Victronie układ akumulator - inverter - panel(e).
Zakładam: 3 kW jako ogólną moc całości, napięcie rzędu 24 V. Mam dwa panele 575 W, 43.7 V, 13 A każdy.
Pytania:
- Jaki inverter możecie zasugerować?
- Jakie i ile baterii powinienem zestawić?