Witam. Jak to zasilić z sieci? Dzwon jest zasilany 110 V DC, przynajmniej 2 A, i 200 V?
Podaj proszę dokładne dane z tabliczki znamionowej dzwonu albo jego model - szczególnie napięcie, prąd/moc i czy jest AC, czy DC.
Dzwon szybowy kopalniany ZWUS typ KBA 1212. Z tabliczki trudno odczytać parametry. Urządzenie było zasilane napięciem 110 V DC (prąd stały).
Co oznacza u Ciebie „200 V” i jak dzwon ma pracować: chwilowo po naciśnięciu przycisku czy przez dłuższy czas?
Przez „200 V” miałem na myśli około 200 W mocy zasilacza. Dzwon będzie pracował chwilowo, po naciśnięciu przycisku, do celów pokazowych, a nie w pracy ciągłej.