może być i z zasilacza komputerowego a moze być z zewnątrz, ważne żeby było 5V stabilizowane.
jak łączysz z zewnątrz to musisz oczywiście połączyć też mase.
jak łączysz z zewnątrz to musisz oczywiście połączyć też mase.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambartods napisał:....
A programik testowy na którym przetestowałem poziom sygnału podaje niżej.
....
bartods napisał:A czy wyrobi się na dwóch prockach![]()
Bo wspominałeś wcześniej o tym żeby jeden procesor zajmował się częścią a drugi resztą.
bartods napisał:Config Graphlcd = 640 * 480 ---- no i dalej niewiem jak skonfigurować piny wyświetlacza