Witam
Mam stare poczciwe Altusy 110 ostatnio doszedłem do wniosku,że już czas je zmienic na coś nowszego, lepszego. Chciałbym się Was poradzić jakie zestawy głośnikowe wybrać. Myślałem np o Polarisach. I przy okazji chciałbym zrobić małą sonde:
Podzielcie się swoimi opiniami na temat polskich zespołów głośnikowych, chciałbym dowiedzieć się ile osób ma jeszcze w domu Altusy.Jeżeli mieliście te zestawy to kiedy wymieniliście je i na jakie.
I najważniejsze, czy to już wstyd posiadać Altusy w tych czasach, bo słyszałem bardzo różne opinie na temat tych zestawów.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Mam stare poczciwe Altusy 110 ostatnio doszedłem do wniosku,że już czas je zmienic na coś nowszego, lepszego. Chciałbym się Was poradzić jakie zestawy głośnikowe wybrać. Myślałem np o Polarisach. I przy okazji chciałbym zrobić małą sonde:
Podzielcie się swoimi opiniami na temat polskich zespołów głośnikowych, chciałbym dowiedzieć się ile osób ma jeszcze w domu Altusy.Jeżeli mieliście te zestawy to kiedy wymieniliście je i na jakie.
I najważniejsze, czy to już wstyd posiadać Altusy w tych czasach, bo słyszałem bardzo różne opinie na temat tych zestawów.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi