Witam,
Przerobiłem akumulator 14,4V na Li-ion i chcę zrobić do niego ładowarkę.
Mam oryginalną ładowarkę:
I chciałbym podłączyć do niej moduł ładowania XL4015:
Czy jest możliwość wysterowania zasilacza żeby na wyjściu było ok 18-20V?
Część płytki poniżej czerwonej kreski najchętniej bym obciął i w to miejsce wstawił moduł ładowania.
Pozdrawiam
Przerobiłem akumulator 14,4V na Li-ion i chcę zrobić do niego ładowarkę.
Mam oryginalną ładowarkę:
I chciałbym podłączyć do niej moduł ładowania XL4015:
Czy jest możliwość wysterowania zasilacza żeby na wyjściu było ok 18-20V?
Część płytki poniżej czerwonej kreski najchętniej bym obciął i w to miejsce wstawił moduł ładowania.
Pozdrawiam