Zamierzam sam sobie robić srebro koloidalne. Już kiedyś robiłem i piłem tego dużo i proszę nie pisać o srebrzycy i zmieniać temat. Robiłem podając napięcie 27V i kilka A na druty srebrne zanurzone w wodzie destylowanej. Teraz chciałbym ponownie robić sobie sam srebro koloidalne, ale doczytałem się że im mniejszy Amp. tym mniejsze cząsteczki srebra się odrywają od elektrod. Proszę o info kogoś kto zna temat jakie parametry powinien mieć prąd podawany na druty srebrne. Przy okazji jakie parametry powinien mieć zapper z tego co pamiętam to około 5V i 300 mA, ale nie wiem czy dobrze pamiętam.