logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Szukam schematu podłączenia silników i krańcówek do centralki Beninca du.it14n

Jacagol 10 Mar 2021 16:38 1602 11
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukiwał schematu podłączenia silników i krańcówek do centralki Beninca du.it14n. W odpowiedziach zwrócono uwagę na brak instrukcji montażowej dołączonej do produktu, co utrudnia samodzielne podłączenie. Użytkownik uzyskał pomoc w kwestii podłączenia kabli silników oraz kondensatorów, a także w programowaniu centralki. Wskazano, że siłowniki nie mają enkoderów ani elektrycznych krańcówek, co wymaga manualnego ustawienia czasów pracy. Dodatkowo, poruszono temat podłączenia przycisku ściennego do otwierania bramy oraz możliwości podłączenia siłowników bez sterowania automatycznego.
REKLAMA