Witam. Koleżanka chce, abym podniósł jej obroty na biegu jałowym, bo ciężko jej ruszać pod górkę. Czy dla silnika będzie szkodliwe, jak podniosę te obroty do 1000obr/min?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamuser_0200 napisał:Witam, koleżanka chce abym podniósł jej obroty na biegu jałowym, bo ciężko jej ruszać pod górkę.
sanfran napisał:kkknc napisał:Jakoś nie kojarzę żadnego auta że producent przewiduje regulację linką.
Coś się znajdzie![]()
user_0200 napisał:Czy dla silnika będzie szkodliwe jak podniosę te obroty do 1000obr/min?
user_0200 napisał:Dlaczego będzie to szkodliwe? Czyli cofnąć modyfikacje?
sanfran napisał:
user_0200 napisał:Jej się bardzo podobał mój Rover 400 i kupiła sobie Rovera 600. Auto musi zostać na razie...
sanfran napisał:Zdaje się takiej śruby nie było w 50ccm typu Komare