Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambalonika3 napisał:Myślę, że się nie da. Ale czy nie prościej spróbować, zamiast pytać?
balonika3 napisał:@Chris_W Ale to nie jest taka, nazwijmy to "normalna regulacja obrotów silnika".
Chris_W napisał:Właściwie to po co chcesz regulować obroty w okapie
kali181 napisał:Z deszczu pod rynnę ...
kali181 napisał:>>21652594
Zwracam, bo mnie to buczenie zabija.