Norweska firma Futurehome wprowadziła obowiązkową subskrypcję roczną (około 117 dolarów) dla wszystkich użytkowników swoich kontrolerów "inteligentnego" domu Smarthub. Od czerwca 2025 r. by zachować dostęp do aplikacji, automatyzacji, urządzeń i "inteligentnych" funkcji, trzeba zapłacić. W razie braku opłat użytkownicy tracą dostęp zdalny do sprzętów, mimo iż były wcześniej one sprzedawane jako jednorazowy zakup i nie było mowy o nadchodzących opłatach.
Decyzja spotkała się z dużym oburzeniem ze strony użytkowników i wywołała dyskusję na temat prawa do własności urządzeń - czy raz zakupiony sprzęt należy do użytkownika, czy może dostawca chmury może w każdej chwili zaprzestać dostarczania darmowych usług?
Firma tłumaczy, że zmiana wynikła z bankructwa poprzedniego właściciela i że subskrypcja ma zapewnić dalsze działanie usług, wsparcie i rozwój.
Źródło:
https://support.futurehome.no/hc/en-no/articles/28158944965277-FAQ-Subscription
https://consumerrights.wiki/w/Futurehome_Smarthub_mandatory_subscription_fee
Mój komentarz: Krótko mówiąc, użytkownicy normalnie zakupili sprzęt oferujący określone funkcje, a po jakimś czasie dostawca usługi chmurowej zdecydował, że jednak te funkcje nie będą już darmowe i trzeba zacząć płacić.
Co o tym sądzicie? Czy macie sprzęty, które są zależne od chmury, a jeśli tak, to jakich firm? Czy w razie sytuacji jak powyżej, zapłacilibyście subskrypcję?
Decyzja spotkała się z dużym oburzeniem ze strony użytkowników i wywołała dyskusję na temat prawa do własności urządzeń - czy raz zakupiony sprzęt należy do użytkownika, czy może dostawca chmury może w każdej chwili zaprzestać dostarczania darmowych usług?
Firma tłumaczy, że zmiana wynikła z bankructwa poprzedniego właściciela i że subskrypcja ma zapewnić dalsze działanie usług, wsparcie i rozwój.
Źródło:
https://support.futurehome.no/hc/en-no/articles/28158944965277-FAQ-Subscription
https://consumerrights.wiki/w/Futurehome_Smarthub_mandatory_subscription_fee
Mój komentarz: Krótko mówiąc, użytkownicy normalnie zakupili sprzęt oferujący określone funkcje, a po jakimś czasie dostawca usługi chmurowej zdecydował, że jednak te funkcje nie będą już darmowe i trzeba zacząć płacić.
Co o tym sądzicie? Czy macie sprzęty, które są zależne od chmury, a jeśli tak, to jakich firm? Czy w razie sytuacji jak powyżej, zapłacilibyście subskrypcję?
Fajne? Ranking DIY Pomogłem? Kup mi kawę.