Projekt narazie jest czystym artem z PE, ale już nie długo dodam moduł który po 5 minutach leżenia rączki w stojaku obniży jej temperaturę do minimalnej
Rączkę mam Pensola oryginalną z grzałką ceramiczną, szybko się rozgrzewa i jest w miarę dokładna. Układ skalibrowałem z miernikiem i sondą UNIT 70B, chodzi świetnie. Zielona diodka się świeci, ale mam za duży opór i jej nie widać, ale się zmieni
Postępy z ulepszeń będę raportował wam w kolejnych postach
Podstawka od lutownicy jest przykręcona do boku obudowy.
Transformator sam przewijałem, bo był na inne napięcia, pracował we wzmaku, ma 100W (wiem trochę za duży, ale mniejszych nie miałem
W sumie ESD jest, bo rączka posiada takowe, a obudowa jest uziemiona, tak jak grot
Fotek sporo
Fajne? Ranking DIY