yogi009 napisał: Kiedyś robiłem impulsator z silnika krokowego (200 kroków na obrót). Tam nie było możliwości "rozmieszczania" czujników.
A skąd brałeś sygnał? Ten silnik miał jakieś czujniki (chyba takiego nie spotkałem), czy brałeś sygnał z uzwojeń? Bo uzwojenia są przesunięte w fazie akurat tak, jak trzeba...
Slawek K. napisał: Standardowe czujniki PAS do kupienia powszechnie, maja zwykle jeden czujnik hall, a różnią się ilością magnesów na tarczy.
To też może umożliwić rozpoznanie kierunku, ale w sposób, który może być zawodny (da się go oszukać, kręcąc kołem ze zmienną szybkością), i warunkowo: na przykład czujnik bipolarny i dwa magnesy przeciwnie skierowane blisko siebie - jeden z nich ustawia czujnik na stan '0', drugi na '1', dla obrotu w przód pierwszy ustawi '0', zaraz potem drugi '1', i przez większość czasu będzie '1'; dla obrotu w tył drugi ustawi '1', zaraz potem pierwszy '0', i przez większość czasu będzie '0'; ten sygnał można podać na filtr dolnoprzepustowy RC, za nim dać jedno wejście bramki NAND z przerzutnikiem Schmitta, drugie wejście podłączyć do sygnału przed filtrem - i dla obrotu w przód będą impulsy na jej wyjściu, dla obrotu w tył nie.
Przy większej ilości magnesów i czujniku analogowym można rozpoznawać kierunek obrotu w sposób odporny na zmiany szybkości - czujnik przy obrocie "widzi" cykliczną sekwencję N i S - i jest kwestia, jaka najkrótsza sekwencja jest asymetryczna, żeby dało się rozpoznać kierunek obrotu, np. NNNSSNS jest asymetryczna, i nawet zamiana N z S nie odwraca kierunku, jak byłoby dla NNSSNS - są jakieś krótsze?
Slawek K. napisał: Pokażesz swój schemat ? jestem inżynierem a nie humanistą
Mam antytalent do rysowania, musiałbym się bardzo długo męczyć, choć to w sumie może kilkanaście kresek (układ może być prostszy, niż w #2 i #19, ale wtedy będą impulsy albo dla obrotu do przodu, albo do tyłu), i teraz nie mam na to czasu. Spróbuj sam, według mojego opisu - skoro bez schematu nie potrafisz, to pewnie lepiej umiesz rysować.