diabeel napisał: Nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie że nie wybrałem wynalazku.
Ależ ja się wcale nie oburzam ,przecież to nie moja sprawa czym będziesz jeździł .
Zauważyłem tylko że już na samym wstępie postawiłeś na jedno i tylko na jedno. Jak zobaczyłem tytuł to już wiedziałem co kupisz

Tylko tyle,bez uszczypliwości,czepialstwa i złych intencji.
Czy wynalazek... Założę się że nawet nie podszedłeś nigdy do większości proponowanych samochodów,ale to też nie moja przecież sprawa,więc o co mam się oburzać.
Niech służy.Życzę bezawaryjności i szerokiej drogi .
LightOfWinter napisał: Mi jednak nie podeszła mimo że miałem na nią ochotę w wersji z silnikiem 1.8
Bardzo dobry wybór. Silnik na każdą okazję a na dodatek wieczny.
Silniki do tej generacji sa bardzo tanie,bo nie ma na nie zapotrzebowania.
Jak słyszę rewelacje o jakimś silniku że potrafią nawet 300tysięcy przejechać bez remontu to mi się chce śmiać,bo taka niedoceniana Hondzina dopiero się rozkręca.