Witam. Od dłuższego czasu walczę w poszukiwaniu na róznych forach i dostepnych grafikach, w którym miejscu można wpiąć taki dogrzewacz. W teorii wiem, ale w praktyce nie mogę dojść. W samochodzie również bardzo trudno mi zlokalizować to miejsce. Potrzebna byłaby grafika z dokładnym oznaczeniem. Dodam, że dogrzewanie w Hyuyndai Tucson II 2.0 CRDI 2007 istnieje u mnie w postaci grzałek umieszczonych w nagrzewnicy kabiny, lecz nie ma sterownika.
Sterowanie ręczne jest do wykonania, ale samo włączenie spowoduje przeciążenie alternatora. Można też podłączyć jedną lub dwie a nie trzy grzałki, aby uniknąć przeciążenia. Też to rozważam. Sekwencja załączania grzałek jest ściśle związana z tym, aby nie przeciążyć alternatora. Kupienie sterownika nie jest problemem. Problemem jest znalezienie kogoś kto go zaprogramuje. To nie może być byle ktoś. Na razie chcę skupić się na pierwszym rozwiązaniu, ponieważ kupiłem już wcześniej ten podgrzewacz.