Witam! Mam problem z IDU ODU 200, wszystko było ok, a od wczoraj nie działa, na ODU świeci się tylko zielona dioda czego wcześniej nie było, i oczywiście w panelu pisze że brak połączenia z IDU i ODU. Chciałem zrobić aktualizacje firmware ODU ale bez połączenia nie mogę, ustawienia fabryczne też nic nie dają, kable sprawdzone. Ktoś ma jakieś pomysły czy tylko serwis?