Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamaaa1222 napisał:Czy dodanie na luty więcej cyny coś poprawi sytuację?
CosteC napisał:Tak. Schemat tego sprzętu.D871, C872, R871, C13 to snubber, o ile to schemat to tego sprzęta. Jakiego typu są te kondensatory?
CosteC napisał:D871, C872, R871, C13 to snubber, o ile to schemat to tego sprzęta. Jakiego typu są te kondensatory?
CosteC napisał:C872 ma nominalną pojemność? D871 też sprawne... No to nie wiem.. może ten projekt tak ma... Może trzeba wentylację poprawić. Koniec pomysłów na dzisiaj.
RitterX napisał:C876 i drugi w zasilaniu przetwornicy C874. Problemem jest wzrost ESR.
CosteC napisał:PCB jest już częściowo zwęglone, układ był naprawdę gorący i problem jest albo w projekcie albo gdzieś indziej.