Witam wszystkich
w końcu zbudowałem, mój własny projektor laserowy,
o mocy 500mW 532nm (zieleń) na galvach 20kpps
moduł laserowy jest na modulacji analogowej
sterowanie odbywa się za pomocą 8kanałowej karty DMX512 oraz
interfejsu Popelscan 8bit. karta DMX ma też wyzwalanie dźwiękiem
takie rozwiązanie w zupełności wystarczy
dla automatyki konsoli, oraz prostego lasershow
wszystkie graty starałem się upchać w obudowie po tunerze
telewizyjnym Philipsa
chodź jest bardzo ciasno, wentylacja jest w miarę dobra
i nic za bardzo się nie grzeje, nawet po dłużej pracy (3h)
w projektorze panuje przyzwoita temperatura pokojowa 24st
[GVideo]http://video.google.pl/videoplay?docid=2744467548780426127&hl=pl[/GVideo]
trochę później postaram sie wrzucić zdjęcia
podczas skanowania
poniżej kilka fotografii
cdn
Fajne? Ranking DIY