Witam
Chciałbym podłączyć silnik 3 fazowy z maszyny szwalniczej do domowego 230 V.
Dodam, że wiele czytałem na elektrodzie na ten temat, jednak nie znalazłem rozwiązania dla silnika podobnego do mojego.
Silnik jest zasilany 220/380 V, o mocy 550 W.
Chcę go uruchomić kondensatorem 40 uF, problem tkwi w podłączeniu kondensatora.
Tak wyglądają zaciski silnika:
Czy ktoś podpowie, do których zacisków podłączyć przewód z gniazda 230 i kondensator?
Pozdrawiam
Chciałbym podłączyć silnik 3 fazowy z maszyny szwalniczej do domowego 230 V.
Dodam, że wiele czytałem na elektrodzie na ten temat, jednak nie znalazłem rozwiązania dla silnika podobnego do mojego.
Silnik jest zasilany 220/380 V, o mocy 550 W.
Chcę go uruchomić kondensatorem 40 uF, problem tkwi w podłączeniu kondensatora.
Tak wyglądają zaciski silnika:
Czy ktoś podpowie, do których zacisków podłączyć przewód z gniazda 230 i kondensator?
Pozdrawiam