Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPilnie poszukuję informacji dydaktycznych o domofonach na referat tj. spoobach instalacji, schematach, rodzajach itp.. z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam
ekaand 24 Kwi 2004 00:59 znajdź tam katalog techniczny i masz problem z głowy. [Czytaj dalej]
Witam Mam w domu alarm tego typu co Purzeczko zakłada (na klawiaturce napisy : Paradox, Esprit) i wiem że można w alarmie zmieniać różne ustawienia komputerowo. Potrzebny do tego jest jakiś program no i się wpisuje hasło, a później można u siebie zdalnie zmieniać hasło, włączać-wyłączać...
ruffick 22 Kwi 2004 14:37 Jesli instalator zablokowal haslo to mozna je jedynie usunac w serwisie producenta ,serwis jest w warszawie koszt okolo 40 zł netto plus koszty wysylki.Podaj typ centrali to Ci wysle [Czytaj dalej]
Mam Problem. Muszę nanieść na plan kondygnacji budynku schematy. Swój projekt oparłem na CA-64 ale nigdy tego nie robiłem. O ile schematy elektroniczne to nie problem to schematy systemów to mój problem - nigdy tego nie robiłem. Proszę o podpowiedź będę zobowiązany. O systemach i...
SUPERVISOR 12 Kwi 2004 21:24 Sposio nie ma to jak proste przejzyste rysowanie he he [Czytaj dalej]
cze ! w związku ze wzmożoną działalnością małolatów na wiosce wymyśliłen sobie żę można by zainstalować nadajniki w sprzętach na paśmie powiedzmy na pasmo starego ukf ?
art0 07 Kwi 2004 00:31 mam na myśli zasięg ok. 5 km w promieniu i tyle robi wszystko [Czytaj dalej]
Jestem od roku posiadaczem setera. Kopie wszędzie gdzie popadnie i gryzie wszystko co wystaje.Napomnień otrzymał milion na każde merda ogonem że rozumie iiiiiiiiiiiiiiii dalej robi to samo,tylko jeszcze dokładniej. Pomyślałem że może coś wspólnie wykombinujemy, bo czuję że nie tylko...
tarnowski 05 Kwi 2004 15:00 A oto i główny winowajca. Te ślady na jego nosie to corpus delicti jego przestępczej działalności w moim ogródku. A ta niewinna mina ... :roll: Przepraszam za nie elektroniczną zawartość,no i za rozmiar :) [Czytaj dalej]
witam wszystkch Mam pewien problem z domofonem, przy podnoszeniu słuchawki nastepują duże zakłócenia sygnału (piszczenie), to samo dzieje się w części zewnętrznej. Jest to objaw przejściowy tzn. nie zawsze wystepują zakłócenia. Czy ma kotoś jakiś pomysł jak temu zaradzić
zodiak318 05 Kwi 2004 09:35 W Cyfralu w unifonie (aparacie) jest z tyłu otwór a pod nim peerek i nim możesz zmniejszyć trochę wzmocnienie odsłuchu - powinno pomóc. Jeśli nie to w centralce (w panelu przy bramie) jest peerek od układu antylokalnego. Jeśli i to nie pomoże (choć nie sądzę) to jest uszkodzona uszkodzenie... [Czytaj dalej]
Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość dorobienia pilota radiowego,do szlabanu :?: :?: :?: .Mając oczewiście orginalny pilot..prosze o pomoc gdzie można zrobić kopie...Help Me :cry:
SzReQ 02 Kwi 2004 14:06 OKi wielkie dzięki...pozdro [Czytaj dalej]
Problem jest następujący - Mam obiekt chroniony, które od domu przedziela droga. Nie mogę więc podłączyć przewodu, żeby moc obserwować obraz z czterech kamer (w przyszłości może z ośmiu) w domu na monitorze. Czy ktoś się orientuje w takiej możliwości, że podłączam sygnał z kamer (...
Preskaler 27 Mar 2004 08:33 Serdeczne dzięki!!! Wszystko jasne. [Czytaj dalej]
Rejestrator zdarzeń w systemach alarmowych Co myślicie o tym projekcie? Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam serdecznie
MES Mariusz 20 Mar 2004 15:17 Do wszystkich zainteresowanych zrealizowaniem urządzenia: W publikacji rejestratora w EP jest malutki błąd (brak kilku milimentów ścieżki) na wzorze płytki drukowanej na wkładce: Wyprowadzenie 31 mikroprocesora (~EA/VPP) musi być podłączone do plusa zasilania (najbliżej na płytce... [Czytaj dalej]
Witam. Czy ktoś ma może doświadczenia z domofonem cyfrowym produkowanym przez warszawską firmę Codi,typu DSS. W moim terenie jest to produkt nieznany.Proszę o opinie jak to działa, jaka jest jego jakość,itp.
kisiel997 13 Mar 2004 12:08 U Mnie pracują takie domofony od około 10 lat bez przeglądów w kasecie i matrycy komutacyjnej. Awarie to tylko aparaty rozbite, przerywają sznury lub przełączniki. Polecam je choć koszy na początek są duże. U Mnie pracują centralki: GORYL SC 8 szt GORYL 4szt DSS 2 szt CODI 6 szt [Czytaj dalej]
Mam pilota do bramy na PIC12CE518. Aby mieć drugiego pilota do bramy, kupiłem podobny w celu sklonowania. Odczytałem PIC12CE518 z dobrego pilota i zaprogramowałem nowego PIC'a. Okazało się że "sklonowany" pilot nie działa. Po odczycie z zaprogramowanego PIC'a okazało się że zawartość...
palermo 09 Mar 2004 01:00 Układ odczytywałem programatorem Willem. Odczyt wygląda tak: 0000-003F - jakieś dane 004F--01FE - same zera 01FF - dane [Czytaj dalej]
Jak ustawić RTC w w/w centrali? Ktury to program z klawiatury LCD. Jak by mugł to ktoś opisać byłbym wdzięczny.
Piotrek_gda 05 Mar 2004 23:08 to juz stary poscik ale jakby ktos to kiedys czytal to zegar ustawia sie w 6 funkcji uzytkownika tzn hasło uzytkownika *6 a jak to zrobic? Polecam instrukcje instalatora!! [Czytaj dalej]
Witam wszystkich Użytkowników. Poszukuję schematu kabelka do programowania centrali CA6 firmy Satel. Uprzedzając pytania - czytałem instrukcję i wiem, że CA6 można programować również przez modem, ale niestety mój pozostaje niewzruszony (prawdop. dlatego, ze nie daje zmusić się do...
Piotrek_gda 05 Mar 2004 15:52 Panowie panowie :) jesli chodzi o kabelek do CA-6 i CA-5 to we wtyczce jest maxik i płytka drukowana a w kabelku do CA-10 nie ma. Może stąd różnica w cenie?? :) BTW Jeśli chodzi o schemaciki to do CA-10 CA-64 schemaciki są w każdej instrukcji do tych central więc RTFI :). A do CA-6... [Czytaj dalej]
Budując dom chciałbym przed położeniem tynków rozciągnąć kable do instalacji alarmowej. Może ktoś z doświadczeniem w tym temacie zechciałby mi powiedzieć, jakie przewody mam kłaść, od czego do czego, ile parowe, jaki rodzaj itd. Będę wdzięczny za pomoc, gdyż kiedy już kupię alarm,...
ankuch 06 Sty 2004 16:34 Kilka tematów niżej, ten temat jest właśnie przerabiany. Po co więc zakładać powtórnie :?: Ten zamykam. [Czytaj dalej]
Poszukuję programu DLS-2 firmy DSC. Jeśli ktoś będzie mi mógł pomóc będę wdzięczny.
lechm56 02 Gru 2003 18:41 Hasełko to problem . sory nie tak myslałem.Może dalej coś będzie :lol: [Czytaj dalej]
tak jak w temacie kupuje alarm i własciwie ich wyposażenie jest mi obojętne (ilość czujek), który jest lepszy - mniej zawodny lepsze funkcje. ceny także podobne może ktoś się na tym zna i poleci lepszą firme:
Hrabol 15 Paź 2003 21:27 Ja bym bral SATELA ale ta cena to nie jest rewelka CA-4V1 calkiem podobna do tego co jest tam kosztuje 310zl w detalu syrena zew 100zl wew. 20zl no i czujki roznie od 50zl do 80zl ja bym bral DSC akku 50zl [Czytaj dalej]
Poszukuje jakichkolwiek informacji o sytemach alarmowych jak sie je montuje itd i dlatego prosze o jakies stronki o tej tematyce
Henry(k) 03 Lip 2003 23:14 Akurat z PC510 nie ma problemu. W manualu instalatora jest napisane jak zresetować do ustawień fabrycznych. Z większymi fakt jest problem... ale odpaliłem już PC3000 i PC1550 :D Pozdro. [Czytaj dalej]
Poszukuje wszelakich informacji na powyższy temat, zarónao o GSM jak i o systemach alarmowych, interesuje mnie czysta teoria kórą mogę zastoswać w referacie. mbejan@wp.pl
Mathevp 26 Maj 2003 09:50 Proponuje popatrzeć na następujące strony: Powodzenia Mathev [Czytaj dalej]
Witam Wiem ze moze za duzo wymagam i nie jest to forum jasnowidzow :) ale mam taki problemik. Mianowicie czy ktos moglby pomoc w zidentyfikowaniu autoalarmu w moim autku. Jest to Honda Civic rok prod 1997. Nie wiem co montowali w serwisie w tym czasie ale ponoc PRESTIGE. Pilot jest...
netmagic 07 Maj 2003 14:17 Znalazlem wkoncu. W poblizu miejsca gdzie byla przyklejona centralka byla tez naklejka z jakimis numerkami. Numerki okazaly sie zjadliwe dla googli :) i okazalo sie ze to jeden z przestarzalych alarmow Vision. Czas na zmiany :) Pozdr [Czytaj dalej]
Potrzebuje wysylac i nadawca pomiedzy urzadzeniami tylko jeden bit. Na radiach sie wogole nie znam,wiec prosze mnei jakimis haslami nie zasypywac.Nie wiem,albo jezeli jest to zaskomplikowany uklad to jakis analogowy majacy podobne mozliwosci...Po prostu potrzebuje zeby jakies jedno...
elektryk 07 Mar 2003 18:08 1. Kup zdalne sterowanie do alarmów. 2. W EP były omawiane gotowe moduły nadajników i odbiorników (przy okazji stacji pogodowej) 3. Poszukaj na elektrodzie ostatnio się pojawił schemat układu do szukania samochodu (po pijaku). [Czytaj dalej]