Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odbiornik Radiowy - SEBIDINO

30 May 2006 10:30 9180 21
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
    czarodziej1968
    Level 14  
    Odlądałem już wcześniej wzmacniacz, teraz widzę do kompletu tunerek. Jednakowa stylistyka, ładnie. :) Powiedz mi tylko jak programujesz kanały, nie widzę dziurek w klapie, żeby dojść do potencjometrów, rozbierasz za każdym razem ??
    User removed account
    User removed account  
    darp3
    Level 13  
    A po co jest stabilizator (ten z szarymi, osiowymi kondensatorami) skoro wygląda na niepodłączony ?
    User removed account
    User removed account  
    mizgu
    Level 19  
    Fajne tylko jednego nie rozumiem poco takie coś robić przecież kity do samodzielnego montażu są drogie a po 2 polski tuner z o wiele lepszymi parametrami to dostać można za grosze a i nie rzadko na śmietniku można znaleśc takie cudeńko z unitry
    darp3
    Level 13  
    mizgu wrote:
    Fajne tylko jednego nie rozumiem poco takie coś robić...

Jak to ktoś na forum powiedział "lepiej robić takie rzeczy niż walić wina w bramie" ;-) Czyli głównie dla "zabicia" czasu i dowartościowania się...
    User removed account
    User removed account  
    wojtek279
    Level 15  
    Mi się bardzo podoba
    Fajny zestawik z tego będzie...
    antrykot
    Level 20  
    Całkiem fajna i starannie wykonana konstrukcja, choć przydało by sie dać jeden kolor diodek na panelu radia.
    Ile kosztowała całość ?
    User removed account
    User removed account  
    ALTON
    Level 38  
    Powiem że bardzo mi się to podoba. Ładnie to wykonałeś ale... jeżeli robić to tylko dla zabicia czasu gdyż całość wyszła cię ok 100zł a za tą cenę można dostać piękny tunerek kenwooda,sony itd. Ogólnie daje piątkę. Oby tak dalej.
    User removed account
    User removed account  
    Mody
    Level 25  
    Mi się podoba ale mogłeś potencjometry z programatorów wypuścić na przedni panel lepiej by wyglądało i było by praktyczniejsze w obsłudze tak jak w radmorze czy merkurym.

Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    kt838a
    Level 23  
    no no no. bardzo ładna konstrukcja. podoba mi się. z tymi potencjometrami to sebidino masz rację. pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    crazy_88
    Level 42  
    wspaniala konstrukcja bardzo mnie zaciekawila:)pozdrawiam i zycze pomyslow na przyszlosc:)
    AdioElektronik
    Level 14  
    Konstrukcja super
    Masz moze schemat tego ne094??
    foxik000000
    Level 29  
    Ja też bym prosił o schemat NE094
    User removed account
    User removed account